Mekan Resmi

TEMEL REİS RESTAURANT

Temel Reis RESTAURANT, kurulduğu günden bugüne Yeşil Adanın en güzel ilçesi Gazi Mağusa’da konumlanmış, sıcak atmosferi, kişiye özel ilgisiyle siz değerli müşterilerine 11 yılı aşkın haklı tecrübesi, profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Temel Reis RESTAURANT 100 kişi kışlık ve 150 kişi yazlık bahçesi olmak üzere iki kısımdan oluşup kış aylarında Ada sıcaklığını içine alıp inanılmaz lezzetler eşliğinde içinizi ısıtırken; yaz aylarında, Ak Deniz’in en güzel Adalarından olan Yeşil adanın cıvıl cıvıl ve muhteşem esintisine merhaba deyip, leziz yemeklerden keyif alabilirsiniz.

Temel Reis RESTAURANT et ve tavuk çeşitlerinden oluşan zengin menüsüyle her gün ilk gün ki heyecan ve yılların verdiği tecrübeli personeli ile mutfaktan çatalınıza alacağınız lokmaya kadar geçen aşamaları a’dan z’ye kaliteli servisle sunmaktadır. Türk damak tadının eseri olan leziz yemek kültürünü başarıyla vurgulayan Temel Reis RESTAURANT müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Sürekli değişen koşullara ayak uydurmayı başarabilen, kendine özgü tarzı ile yeni lezzetler keşfeden, misafirlerinin taleplerini dikkate alan, lezzetlerinde olduğu kadar serviste kaliteye, konforda özene, ilgi de samimiyete önem veren bir anlayışa sahibiz…

Restaurantımızda misafirlerimize gösterdiğimiz ilgi ve alakayı, sosyal hayatta da sürdürerek, onları özel günlerinde de yalnız bırakmadığımızı küçük sürprizlerle de hatırlatırız…

Temel Reis RESTAURANT her türlü organizasyonlarınız için tam teşekkürlü ekip ve ekipmanı ile konuklarınızı ağırlamanız esnasında yüz akınız olacaktır.

Damak tadı, porsiyonlarımızdaki doyurucu gramaj, hijyenik ve şeffaf üretim, iyi hizmet ve uygun fiyat müessesemizin değişmeyen prensipleridir.