Mekan Resmi

PIZZYBURGER

Aytaş Pazarlama Ltd. ile Kuzey Kıbrıs’ta kalite yolculuğuna 1985 yılında başladık. 1991 yılında Metropol Supermarket ve Metropol Fırın’ı açtık. 2000 yılında PizzyBurger’i, 2006 yılında Metform Property Development Ltd.’i, 2009 yılında Metropol Unlu Mamüller ve Ekmek Fabrikası’nı açtık. Bu çabalarımız, 2009 yılında, Yılın Girişimcisi ödülü ile karşılık buldu.

PizzyBurger’de sağlık ve hijyen birinci önceliğimiz oldu. Mutfağımızı en yeni yeni jenerasyon cihazlarla donattık. Ürünlerimizin tümünü en son teknoloji ile üretiyoruz. ISO 22000 kalite standartlarına göre yönetilen PizzyBurger, Metropol kalite anlayışı ve güvencesi altındadır.

Tüm ürünlerimiz kendi üretim tesislerimizde günlük olarak hazırlanır. PizzyBurger yeni lezzetleriyle, dünyanın en seçme kahveleriyle, dost sohbetlerinin, doğum günlerine özel menü ve programlarıyla mutluluğun, teknolojik ortamıyla, iş insanları ile gençlerin ve hepsinin ötesinde sağlıklı beslenmenin yeni adresi olsun istedik.

Mutfağımızı en yeni jenerasyon cihazlarla donattık. Ürünlerimizin tümünü en son teknoloji ile üretiyoruz.

Tüm ürünlerimiz en iyi kalite olan, sınıfında lider markalardan özenle seçilmiştir. Hamburger ve pizzalarımızda, Metropol ekmeği, taze piliç ve dana eti, günlük sebze, kullanıyoruz.