Mekan Resmi

PİZZA VİRA RESTAURANT

Kıbrıs’ ın lezzet durağı Pizza Vira …1975 yılında Ferit Cemal Başarı tarafından bir büfe işletmeciliğiyle başlayan, uzun yıllar bölge halkı ve öğrencilerine “Baraka” tabiriyle hizmet veren ve o yıllardaki bir çok öğrencinin hafızalarında halen yer tutan efsanevi bir ortam.. İşte bu ortam ilk dönemden Eylül 1992’ye kadar Baraka içerisinde hizmet vermiş, Cafe Vira ve daha sonra Pizza Vira isimlerini alarak ve sürekli kendini yenileyerek günümüze kadar gelmiştir.Bugün Pizza Vira,   Restaurant Cafe & Bar olarak ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarında benzersiz lezzetleri misafirlerine sunuyor.. Pizza Vira’ ya   özel malzemelerle hazırlanan,   birbirinden farklı pizzaları, çok özel soslarla bezenmiş makarnaları, Akdeniz’den kopup gelmiş taptaze yeşilliklerle yapılan salataları, farklı tariflerle hazırlanan et yemekleri, en lezzetli tatlı ve dondurma çeşitleri ile Pizza Vira,   Kıbrıs’ ın lezzet ustası olmaya hak kazanıyor…

Akdeniz mutfağının hafif ve sağlıklı yiyecekleri ile yemenin zevkini ve yemeklerin lezzetini yaşayabilirsiniz. Özel undan hazırlanan ve şişkinlik yapmayan pizzalar, sağlıklı yaşamayı bilenlerin vazgeçilmez mutfağı ile haftanın yedi günü hizmete açık olan Pizza Vira,   paket servisi ile de bu lezzetleri kapınıza kadar getiriyor.

Yalın ve dingin ambiansı ile yemeklerinde huzur arayanların adresi olan Pizza Vira, aynı zamanda café ve bar seçeneklerini de sunmaktadır.

350   kişilik oturma kapasitesi, güleryüzlü ve deneyimli personeli ile özel toplantılarınız, iş yemekleriniz ve kutlamalarınızda da ev sahipliği yapan Pizza Vira’nın, ferah atmosferinde stresten uzak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Zengin Menu  

Hafif bir şeyler atıştırmak isteyenlere antipasti seçenekler, en taze yeşilliklerle ve soslarla hazırlanan salatalar, tadı damağınızda kalacak makarnalar,   incecik çıtır çıtır kenarlı pizzalar, özel olarak marine edilen, ızgaranın verdiği lezzet ve hafiflikle pişirilen, çeşitli garnitürlerle servis edilen et yemekleri, zengin şarap menüsü ile birlikte sunuluyor.

En lezzetli malzemelerin harmanlanması…

Pizza Vira   malzemelerinin büyük kısmını kendisi için özel olarak ürettiriyor. Domates sosunun pizzaya kattığı dayanılmaz lezzet yadsınamaz. Pizza Vira pizzalarında taze domateslerle hazırlanmış domates sosu kullanılıyor..Malzemeler ise özel olarak Pizza Vira şefi tarafından seçiliyor.   Lezzetini keçi-koyun sütünden alan Kıbrıs’ın meşhur HELLİM peyniri ise Pizza Vira pizzalarına enfes lezzeti veren bir başka özellik..

Hamurun benzersiz özelliği…

Pizzanın en önemli malzemesi hamurudur. Pizza Vira’ da pizza hamuru için özel üretilen un ve maya kullanılıyor. Hamur mayalanabilmesi ve elle kolayca şekillenebilmesi için 8 saat uygun ortamda bekletiliyor. İdeal boyuta ulaşıncaya kadar da sadece elle şekillendirilerek açılıyor.

Öğlen ve akşam yemeklerinizde aradığınız tat…

Pizza Vira, öğle yemekleri için hızlı, doyurucu ve uygun fiyatlı menü seçenekleri, şık ve huzurlu ortamı ile civar çalışanlarına farklı alternatifler sunuyor. Akşam yemeklerinde ise ortamda lezzet ve dinginlik arayanların gözdesi oluyor. Aile ve arkadaş ortamına uygun konsepti ile şimdiden müdavim kitlenin favorisi olmuş durumda..

Özel şirket yemekleri ve toplantılar için en uygun ortam…

Pizza Vira güler yüzlü hizmet anlayışı ve ferah atmosferi ile özel şirket yemekleriniz ve toplantılarınız için de uygun ortamı sunuyor. Dilerseniz size özel hazırlanan fiks mönü seçenekleri ile de size uygun alternatifler yaratıyor. Pizza Vira ile toplantılarınız, grup yemekleriniz, şirket ve özel kutlamalarınız için görüşebilir, dilerseniz anlaşmalı şirket çalışmalarımızdan faydalanarak şirketinize özel indirimler alabilirsiniz.

Hızlı paket servis ile anında kapınızda…